Vítejte na portálu o ubytování, stravování, turistice, přírodních krásách a památkách v CHKO Kokořínsko.

 

Pro krásné chvíle strávené v malebném údolí vám nabízíme naše luxusní rekreační Apartmány Vidim.

 

 


Apartmány Vidim se nacházejí v rodinném domě na vlastním oploceném pozemku v malebné vsi Vidim v CHKO Kokořínsko. Do Vidimi se dostanete romantickým údolím z obce Tupadly, ležící na trase Praha – Česká Lípa. Vzdálenost z Prahy je 55km

Apartmány Vidim nabízí ubytování celkem ve dvou plně vybavených apartmánech – každý je umístěn v samostatném patře a skládá se ze dvou ložnic, velkého obývacího pokoje s kompletně zařízeným kuchyňským koutem a koupelny s toaletou. Každý apartmán má kapacitu maximálně 4 osoby + přistýlka.

Mezi zajímavá lákadla jistě patří blízký statek, dětské hřiště a víceúčelové sportovní hřiště (fotbal, volejbal, tenis, badminton, nohejbal, atd..) v bezprostřední blízkosti. Pro návštěvníky je k dispozici stolní tenis (na přání) a zahradní gril.

Apartmány Vidim jsou místem pro ideální rodinou dovolenou strávenou v romantické krajině Karla Hynka Máchy – Kokořínské údolí, nebo Máchovo jezero. Na své si nesporně přijdou milovníci nenáročných procházek i vášniví turisté, cykloturisté a lovci.

Apartmány Vidim nenabízí pouze krásnou přírodu, ale i historické klenoty v blízkém okolí jako jsou hrad Kokořín, zámek Liběchov, zámek Mělník, zámek Veltrusy, zámek Nelahozeves či hrad Bezděz.

 

Vítejte u nás


Dakura © 2008 | design & realizace AG TOP TIP 2008